601 488 584

biuro@leaderorawa.pl

Stowarzyszenie Rozwoju Orawy Stowarzyszenie Rozwoju Orawy Stowarzyszenie Rozwoju Orawy

To już ostatnie dni naboru wniosków na Podhalu i Orawie w ramach programu Działaj Lokalnie

dzialaj_lokalnie_logo_cmykTegoroczny budżet konkursu to aż  29 700,00  zł. Każda organizacja pozarządowa lub grupa nieformalna z powiatu nowotarskiego ma szansę wygrać nawet 5 tys. zł na realizację swoich pomysłów. Wnioski można składać do 11 lipca 2016 roku.

Chcesz zrobisz coś wspólnie z mieszkańcami Twojej miejscowości, ale brak Ci środków finansowych na realizację pomysłu? A może potrzebujesz wsparcia merytorycznego? Zgłoś się do Ośrodka Działaj Lokalnie, którym od tego roku jest także Stowarzyszenie Rozwoju Orawy, mające siedzibę w Jabłonce, ul. Sobieskiego 7c, 34-480 Jabłona.  W ramach konkursu sfinansowane zostaną projekty trwające nie mniej niż trzy i nie więcej niż sześć miesięcy, realizowane do 31 grudnia 2016 roku.  Wnioski należy złożyć wyłącznie poprzez generator wniosków znajdujący się na stronie www.system.dzialajlokalnie.pl  do dnia 11 lipca 2016 roku do godziny 23:59.

 

 

„Działaj Lokalnie” adresowane jest do organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych, które  spełniają łącznie poniższe warunki:

  • mają siedzibę w gminach: Lipnica Wielka, Jabłonka, Spytkowice, Raba Wyżna, Czarny Dunajec, Szaflary,
  • oraz planują prowadzić działania na terenie przynajmniej jednej z wymienionych gmin.

Wszelkie informacje na temat konkursu można uzyskać również pod nr tel. 601-488-584 bądź pisząc na e-mail: biuro@leaderorawa.pl.