601 488 584

biuro@leaderorawa.pl

Stowarzyszenie Rozwoju Orawy Stowarzyszenie Rozwoju Orawy Stowarzyszenie Rozwoju Orawy

Wyniki konkursu „Pamiętamy te czasy…”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Pamiętamy te czasy…”, organizowany przez Lokalnych Animatorów oraz Stowarzyszenie Rozwoju Orawy został rozstrzygnięty. Do konkursu nadesłano 11 prac. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i przesłali ciekawostki, anegdoty, legendy związane z miejscami znajdującymi się na terenie Podhala i Orawy, a także opowieści skąd się wzięły nazwy orawskich i podhalańskich miejscowości.

Jury w składzie: Lucyna Borczuch, Estera Możdżeń, Katarzyna Pacholska – Solawa nagrodziło i wyróżniło najciekawszą pracę, przyznając nagrodę główną Pani Katarzynie Kowalczyk z Zubrzycy Górnej.

Dla wszystkich uczestników biorących udział w konkursie przewidziano nagrody rzeczowe oraz Dyplomy za udział w konkursie.

Konkurs organizowany był w ramach projektu „Szlakiem górali – Konkurs i przewodnik turystyczny z anegdotami mieszkańców regionu Podhala i Orawy” dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie przy Stowarzyszeniu Rozwoju Orawy.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnych naszych inicjatywach.