601 488 584

biuro@leaderorawa.pl

Stowarzyszenie Rozwoju Orawy Stowarzyszenie Rozwoju Orawy Stowarzyszenie Rozwoju Orawy

Projekty dofinansowane przy wsparciu Województwa Małopolskiego

Stowarzyszenie Rozwoju Orawy jest w trakcie realizacji projektów, które s ą realizowane przy wsparciu finansowym  Województwa Małopolskiego.

W ramach projektu pt: „NASZA MAŁA WIELKA PSZCZOŁA – edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży w zakresie ochrony różnorodności biologicznej” w Lipnicy Wielkiej – Murowanica oraz Zubrzycy Górnej zostały zbudowane ule edukacyjne, zasadzone rośliny miododajne oraz przeprowadzane są warsztaty i szkolenia w tym zakresie.

W ramach projektu „ SZLAK KULINARNY PRODUKTÓW PODHALA, SPISZA I ORAWY”   Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Lipnicy Wielkiej,  Lipnicy Małej, Podwilka, Łopusznej oraz Niedzicy uczestniczyły w  Festiwalu Smaków oraz warsztatach kulinarnych.

W ramach innych projektów: Z PRAWEM ZA PAN BRAT, KOCHAM POLSKĘ, DAJEMY POWER  już niedługo w szkołach przeprowadzimy konkursy historyczne, konkursy wiedzy, koncert pieśni patriotycznych, stawianie masztów z flagami, warsztaty, szkolenia rozwojowe  min. dla nauczycieli, rodziców,  dzieci i młodzieży. Zapraszamy !!